Mobil

Turkcell bedava internet paketleri

Turkcell bedava internet

Mobil dünyanın en fazla abonesine sahip Turkcell sundukları kampanyaları göz kamaştırıyor. Turkcell bedava internet paketleri adlı makalemiz sürekli güncelleneceğini yeni kampanyalar geldiğinde bedava internet paketleri adı altında sizlerle paylaşacağımız belirtmek isterim.

Uzman alan ekibi olarak sizler için hazırladığımız bu makalemizde Turkcell’in son zamanlarda yayınlanan İnternet kampanyalarından da sizlere bahsedeceğiz. Bedava internet paketlerini özellikle genç kullanıcılar çok aramakta. Türkiye’de ne yazık ki 4.5G internet hızına geçilmesine rağmen internet paketlerinde hala büyük değişiklikler yapılmadı ve kotalar 1 ay içinde hızlıca tükenmekte. Bu nedenle bir çok kullanıcı bedava internet paketi kampanyaları arayışına girmektedir.

Turkcell bedava internet paketleri 2017

Turkcell bedava internet

Bip uygulaması ile bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bunun için Bip uygulamasını Apple Store veya Google Play Store’den indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra LAZIM OLUR yazarak 2222 sms yollamanız durumunda sizlere bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Turkcell bedava 10 GB internet kampanyası

Turkcell bedava internet paketi kampanyasında bir defa yararlanabileceğiniz bu paker 2016 Aralık ayının sonuna kadar geçerli ve 6 ay boyunca kullanabiliyorsunuz. Faturalı bedava internet ve faturasız bedava interneti kullanabilir. Bunun için Turkcell’den 4.5g uyumlu yeni sim kart almanız gerekmektedir. Eğer ki sim kartınızı değiştirirseniz yanında verilecek olan şifreyi tanımlayarak 10gb 6 ay geçerli internetinizi kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ENHIZLI yazıp boşluk bırakıp promosyon kodunu sms olarak 2222 yollamanız gerekmektedir.

Turkcell GNC bedava internet paketi kampanyası

Bu kampanyayı Turkcell bedava internet’i en çok gençler sevecek çünkü gençler için yapılmış bu kapet ile bedava internetiniz olacak. 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olan bu paket ile 1000 dk konuşma + 1 gb internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için 25 yaşını doldurmamış olmanız ve 90 günlük Turkcell kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Eğer 90 günlük bir kullanıcı değilseniz yukarıdaki konumuzda belirttiğimiz gibi Turkcell bedava 10 gb internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Turkcell müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Bu kısımda ne yazık ki sms ile mj gönderme seçeneği bulunmamaktadır.

Turkcell  1 GB bedava internet kampanyası

Bu kampanyada Uçuran 2 GB, Uçuran 2 GB plus, Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB plus, Uçuran 6 GB ve Uçuran 6 GB plus paketlerinden birini aldığınız taktirde size ek olarak 1 gb internet paketi vermektedir. 30 gün geçerli 1 gb internet paketinizi kullanmadığınız taktirde bir sonraki aya aktarım yapılmadığını belirtmek isterim. Turkcell 1gb bedava internet paketinden faydalanmak için turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız ile yukarıda belirttiğimiz paketlerden birini yüklemeniz gerekmektedir.

3 Ay 1GB bedava internet kampanyası

Bu paketi 3 ay boyunca kullanabilirsiniz ve her ay sizlere 1 gb internet paketi verir. 3AY1GB yazdıkdan sonra 2222 sms attığınız taktirde bedava internet paketinize tanımlanır.

Hesabıma özel 4.5 GB internet kampanyası

Bu paket bedava internet olmamasına rağmen ucuz bir şekilde 4.5 gb internet alabilirsiniz bunun için Turkcell Hesaım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Turkcell Hesabım uygulamasını indirdikten sonra 15 tl ücret ile 4.5 GB internet paketini alabilirsiniz. Bu kampanya 1 Ocak 2017 tarihinde biteceğini belirtmek isterim. Ve ilk 30 bin kişi için geçerli olduğunu dip not olarak eklemem gerek diye düşünüyorum.

Platinum bedava internet kampanyası

turkcell-bedava-internet

Son kampanyamız Turkcell Platinum müşterileri için hazırlanmış pakettir. Bu paketti kullanmak için Platinum paketlerinden birinde en az %70 veri harcamanız yada başka operatörlerden 5 kişiyi aramanız durumunda otomatik olarak aylık 2GB olarak 3 ay boyunca tanımlanmaktadır.

Geldik makalenin sonuna yazımız sürekli güncellenecektir. Bunun için alt kısımda bulunan yorumlar kısmından yorum bırakarak konumuzu takip etme şansınız olabilir. Yada masaüstünde sitemizde girişte çıkan bildirimleri aç seçeneğini seçerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Mobille ilgili konularımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Onur

Yüksek Makine Mühendisi. . 2007 yılında profesyonel blog yazarlığına başlayıp başarılı işlere imza atmış bilişim sektörünün tüm sınırlarını zorlayan, uzman alan ekibinin en genç yazarıdır. Uzmanalan ekibinin gece yazarıdır.

Yorum bırakın

44 Yorumlar