Moda

2017 Gelinlik Modelleri


Bu yıl içinde evlilik planınız var ise 2017 Gelinlik modelleri sizi yakından ilgilendiriyor. Genç kızların hayalidir bembeyaz bir gelinlik içinde kuğu gibi görünmek ve o muhteşem günde tüm gözlerin üstlerinde olması. Sizin için önde gelen gelinlik firmalarının 2017 gelinlik modellerini inceledik. Bu yıl yine harika işler çıkartılmış sade bir o kadar da alımlı, zarif ama ihtişamlı. Bu kadar zıtlığın abartının güzelliği gözlerinizi kamaştıracak.

Yine gelinliğin vazgeçilmezi danteller, tafta ve tabiki tüller kullanılmış. Kesimlerde genellikle prenses model dediğimiz etek tarzı kullanılmış çok kabarık olmayan ama gösterişli modeller. Yine kirli beyazlar, ekrular güncelliğini koruyor. Straplez modeller ön planda aslında eteklerde de uçuş uçuş tüllerin kullanımı oldukça yaygın kullanılmış. Dantelin zarifliği ve romantizmini bir araya getiren yarım balık modeller özellikle ince yapılı gelin adaylarının tercihi olacağa benziyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sizler için derlediğimiz 2017 gelinlik modellerine bir göz atalım mı?

2017 Gelinlik modelleri

 

Sponsorlu Bağlantılar

Uygun fiyatlı gelinlik nereden alınır?

2017 Gelinlik modelleri için gelinlikler çok özel bir günün en önemli parçası şüphesiz. Ancak herkesin bütçesi muhteşem bir gelinliği markalı bir yerden almaya yetmeyebiliyor. Bunun için yapılacak şey güzel bir moda evi bulup beğendiğiniz gelinliği diktirmektir. Size bir ip ucu verelim gelinlik dikimi yapam moda evleri kışın daha az iş yaptıklarından düğün tarihiniz net ise gelinliğinizi sezon başlamadan diktirerek neredeyse yarı yarıya kar edebilirsiniz. Moda evlerinde hazır gelinlik fiyatları 2000 TL den 25000 TL ye kadar değişiklik göstermekte. Ancak bir moda evinde üzerinize göre 1250Tl ye bile gelinlik rahatlıkla diktirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

2017 Gelin saçı

2017 Gelinlik modelleri için Gelin saçları bu yılda kadınsılıktan uzak sade ve dağınık. Kullanılan taçlar çok taşlı ve incili olduğunda o ihtişamlı görüntüyü sağlamak hiç de zor olmuyor. Renkli yapay çiçeklerden taçlar ve el buketleri de bu yıl çok moda. Bir dönem kullanılan renkli ayakkabılar bu yıl yerini yine klasik beyaz, krem, sedef gibi renklere bırakıyor.

Gelinlik seçiminde beğeniniz kadar vücut yapınızın da o modele uyum sağlaması çok önemlidir. Bu nedenle de modacınızın sizi yönlendirmelerini dinlemeniz de fayda vardır. geniş omuzlu bir kişi için straplez model nasıl hoş olmayacaksa, minyon kızlarımız içinde dar kesim yerine kabarık modeller daha uygun olacaktır. En güzel gününüzün hayallerinizden daha da güzel olmasını dileriz…

2017 ayakkabı modası da ilginizi çekebilir…

Sponsorlu Bağlantılar

Yazar Hakkında

Zuhal

Yorum bırakın