Teknoloji

Bedava ininal Kart Nasıl Alınır ?

Bedava İninal Kart Nasıl Alınır

Bedava ininal Kart Nasıl Alınır adlı makalemizde İNİNAL Kart hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğim ve kafanızdaki bir çok sorunun cevabını bu sayfamızdan bulabilirsiniz.Bedava ininal Kart Nasıl Alınır anlatmadan önce size kart hakkında birkaç bilgi verelim. Türkiye’de alternatif ödeme sistemlerinden biri olan İNİNAL Kart ile internet üzerinden güvenli alışveriş yapmabilmemize yardımcı olan kredi kartı olarak tanımlayabiliriz.

İninal Kart’ın en büyük özelliği ise 13 yaşından büyük herkesin kolay bir şekilde kullanıma sunulması. Eğer çocuğunuza kredi kartı çıkarmak istemiyorsanız veya internet üzerinden alışverişlerde kredi kartı ile ilgili kafanızda soru işaretleri varsa yapmanız gereken işlem çok kolay hemen ininal kart alabilirsiniz ve kullanıma başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İninal Kart Nedir ?

Yukarı kısımda açıkladık ama ininal kart mağazalarda, internette kısaca aklınıza gelebilecek her yerde kullanabileceğiniz ve güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir karttır. Ön ödemeli kart olarakta tanımlayabiliriz. Alışveriş yapmadan önce karta para yükleyerek alışveriş yapabilirsiniz.

İninal Kartı Nerelerde Kullanabilirim ?

İninal kartı yurt içi ve yurt dışı tüm alışverişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Banka kartı ve kredi kartı geçen her yerde bu kart ile alışveriş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İninal Kartı Kaç Yaşından İtibaren Kullanabilirsiniz ?

İninal Kart’ın en büyük özelliği 12 yaşında büyük olan herkesin kullabilir olması. 12 yaşını doldurmuş herkes bu kartı kullanabilir.

İninal Kartı Nasıl Satın Alabilirim ?

İninal Kart’ı Migros, PTT, DNR, Teknosa’dan satın alabilirsiniz. Satın alma ücreti 5 TL’dir.

İninal Kart Ücreti Ne Kadar ?

Kartınızda para bulunmadığı sürece kartın aidat ücreti alınmayacaktır. Örnek olarak 5 aydır inial kart kullanıyorsunuz ve hesabınızda para yok. 6. ay para yüklediğinizde 6. ay için 2 TL kart kullanım ücreti alınmaktadır. Paranız bulunduğu sürece hesabınızdan 2 TL kart ücreti kesilir.

İninal Kart Aylık Limiti Ne Kadar ?

İlerleyen zamanlarda artar mı bilmem ama en büyük sıkıntısı sanırım düşük bir limite sahip olması. 750 TL kart limiti bulunmaktadır. Aylık 750 TL üzeri alışveriş yapamazsınız. Ancak 2. veya 3. kartı alarak alışveriş yapabilme imkanınız var.

Bedava ininal Kart Nasıl Alınır ?

Bedava ininal Kart Nasıl Alınır

Sponsorlu Bağlantılar

Bedava ininal Kart Nasıl Alınır ? Sıra geldi bu konuya inial kartı normalde 5 TL kart ücreti ve 3.75 TL’de kargo ücreti ile evinize kargo yaptırabiliyorsunuz. Ancak şu anda kısa bir süre için ücretsiz kargo ve kart ücreti olmadan alma şansınız var bunun için iTunes ve Playstore’den inial uygulamasını indirerek kargo ve kart ücreti vermeden sahip olabilirsiniz.

İninal Cüzdan Google Play Store: Tıkla

İninal Cüzdan App Store: Tıkla

İnial Kart Kampanyaları : Tıkla

Sponsorlu Bağlantılar

Yazar Hakkında

Füsun

Yorum bırakın

1 Yorum