Mobil

Ramazan Sahur Bedava internet Kampanyası 2017


Ramazan ayının girişi ile birlikte, tüm operatörler bir birleri ile yarışırcasına, Ramazan Sahur Bedava internet Kampanyası 2017 yılına ait kampanyalar düzenlemeye başladılar. Hem insanları kendi operatörlerine bağlamak hemde kitlelerini artırmak adına düzenledikleri, bedava internet kampanyası için gerekli açıklamayı konumuzun devamında yapacağız. Turkcell, turk telekom (avea) ve vodafone sahur bedava internet kampanyası için başvuru yapamayanlar yorum atarak bizlere ulaşırlar ise kendilerine yardımcı oluruz. Sizler için sunduğumuz 2017 Türk Telekom sahur bedava internet paketi, 2017 Turkcell sahur bedava internet paketi hakkında konumuzu inceleyelim.

Ramazan Sahur Bedava internet Kampanyası 2017

Şimdi sırası ile operatörlerin düzenlemiş olduğu kampanyadan nasıl yararlanacağınızı anlatalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Ramazan Sahur Bedava internet Kampanyası

Kullanıcılarına en fazla kampanya düzenleyerek, gözleri üzerinde toplayan turkcell, ramazan ayında da boş durmadı. Vodafone ve turktelekomun düzenlediği kampanyaları geride bırakarak kullanıcıların yüzünü güldürecek.

Sahur 2 GB: Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için, bip üzerinden 5 farklı kişiye mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kazanacağınız 2 gb internet paketi gece 02:00 ve 06:00 saatleri arasında geçerlidir.

Ramazan Hafta Sonu 1 GB: Bip üzerinden 10 farklı kişiye mesaj gönderdiğiniz zaman bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz. Paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren başlamak üzere, 1 ay boyunca sadece hafta sonları dahil olmak üzere turkcell 1 gb bedava internet kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ramazan Haftalık 1 GB: Bu kampanyadan kazanacağınız 1 gb  internet paketi 7 günlük süre için geçerlidir. Bunu kullanabilmeniz için ise; Bip üzerinden 15 farklı kişiye mesaj atmanız gerekmektedir.

Ramazan Haftalık 2 Gb: Yukarıdaki kampanyada 1 gb internet paketine sahip olmuştunuz, bunda ise 2 gb internete sahip olacaksınız. Bip üzerinden 20 kişiye attığınız mesajdan sonra hesabınız aktif edilmiş olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Ramazan Aylık 2 GB: Bir çok kullanıcı tarafından beğenilen bu pakete sahip olabilmeniz için, bip üzerinden 25 kişiye mesaj atmanız gerekmektedir. Paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 gün boyunca bedava 2 gb internet paketine sahip olacaksınız.

Ramazan aylık 10 GB ve 3 GB : Turkcell ramazan bedava internet kampanyasının en bomba paketi desek yalan olmaz. Bip üzerinden 50 farklı kişiye gönderilecek mesaj ile ramazan aylık 10 gb  internet paketi aktivasyonu gerçekleştirilmektedir. Fakat bu kampanya 200 bin kişi ile sınırlıdır. ilk 200 bin arasına girerseniz bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Eğer 200 bin kişi arasına giremezseniz 3 gb internet kampanyasına otomatik olarak dahil edileceksiniz. Kampanyaya giren tüm aboneler 30 gün boyunca kazandıkları internet paketini kullanabilirler.

Türk Telekom Ramazan Sahur Bedava İnternet Kampanyası

Operatörler arasında, ramazan ayında geçerli olmak kaydı ile  bedava internet kampanyası yayınlayacağını duyurarak,  bizleri heyecanlandıran ilk operatördür. Bireysel tüm müşteriler otomatik olarak bu kampanyadan yararlanacak ve her gün gece 02:00 ile 06:00 arasında kullanılmak üzere 500 mb internet hatlarına tanımlanacaktır.

Vodafone Ramazan İnternet Paketi Kampanyası 2017

Turkcell ve türk telekomdan sonra kampanya düzenleyen vodafone ramazan boyunca kullanılmak üzere 1 gb internet veriyor. Bu kampanyaya dahil olmanız için telefonlarınıza ”yanımda” uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Bunun haricinde herhangi bir sms yada başvuru yapmanıza gerek yoktur.

Yayınlanan mobil konularımıza buradan ulaşarak, daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın