Nasıl Yapılır ?

Tıkanan Lavabo Banyo Giderleri Nasıl Açılır

tıkanan lavabo-1

Tıkanan Lavabo Banyo Giderleri Nasıl Açılır. Günlük yaşantımızda herkesin başına gelebilecek asiliklerdir, evde iş yerlerinde hatta tatil yerlerinde bile yani her yerde karşımıza çıkan sorunlardan biridir lavabo ve banyo giderlerinin tıkanması oldukça can sıkıcıdır.

tıkanan lavabo-1

Sponsorlu Bağlantılar

Lavabo ve banyo giderlerinin tıkanmaları  hakkında bahsedeceğimiz işlemleri ev hanımları eminim kolaylıkla hepsi yapabilirler.Peki, lavabo banyo küvet gideri tıkandı? Lavabo küvet gideri nasıl temizlenir? diyorsanız, işte cevabı; Marketlerde dahi bulabileceğiniz lavabo açıcı ürün alın. Ardından kullanım talimatlarına uyarak tıkalı lavabo ve duş giderine uygulayınız..

Lavabo açıcı ürünler asit bazlı ürünler olduğundan dolayı hem sağlığınıza zarar verebilecek sonuçlar doğurabilir, eldivensiz  maskesiz kullanmayınız lütfen kullanım talimatlarına göre uygulayınız.

Tıkanan Lavabo Banyo Giderleri Nasıl Açılır

Genelde mutfak lavaboları  günlük tükettiğimiz temel ve yiyecek  artıklarının kaçmasından dolayı tıkanırlar. Meyve parçaları çay posaları ufak tefek bulaşıklardan kaçan artıklardan dolayı  zamanla lavabo giderleri tıkanır ve can sıkıcı bir iş eşlik eder.Bu  sıkıntıları yaşamamak için lavabolarımızda ve banyo küvetlerimiz de lütfen  plastik yada çelik süzgeçler kullanınız. Süzgeç kullandığınız taktirde bu gibi iç karartan  can sıkıcı işlere maruz kalmazsınız.

tıkanan lavabo-

 

Lavabo ve duş giderleri tıkanıklığı nasıl açılır?

Tıkanan lavabonuzda her şeyi denediniz mi. İlk etapta hemizin evinde mutlaka bir tane lavabo pompası vardır ufak tefek tıkanıkları açmak için, Eğer pompa çözüm olmadıysa ikinci plana geçelim. Marketlerde dahi bulabileceğiniz lavabo açıcı ürün alın. Ardından kullanım talimatlarına uyarak tıkalı lavabo ve duş giderine uygulayınız.

Tıkanan Lavabo Banyo Giderleri Nasıl Açılır

Resimde de gördüğünüz lavabo açıcılarından bütün marketlerde bulabilirsiniz . Poşet içindeki lavabo açıcıyı tıkanık lavabonun gider kısmına dökmeden önce 4 litreden az olmamak koşulu ile bol miktarda suyu bir kapta kaynatarak hazır ediniz tıkanık lavabo veya küvetin içinde birikmiş su varsa boşaltınız ve lavabo Açıcı‘yı borunun ağız kısmına cildinize temas ettirmeden yavaşça dökünüz.

Sponsorlu Bağlantılar

Lavabo Açıcı‘nın üzerine hazırladığınız kaynar suyu yavaşça tıkanıklığının bulunduğu hazneye dökünüz. Lavabo Açıcı ile kaynar su kimyasal bir reaksiyona girerek borulardaki katılaşmış ve sıvanmış maddeleri eriterek tıkanıklığı açacaktır. Tıkanık boru açıldıktan sonra suyu bir süre boşa akıtarak atık maddelerin akıp gitmesini sağlayınız.

  • Tahriş edicidir
  • Maske takınız
  • Tenefüs etmeyiniz
  • Aşındırıcıdır
  • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz
  • Başka kimyasallarla karıştırmayınız
  • Elinizi cildinizi temas ettirmeyiniz
  • Elinize temas ettiği taktirde bolsuyla yıkayınız
  • Göz temasında bolsuyla yıkayınız

Sizlere burada Tıkanan Lavabo Banyo Giderleri Nasıl Açılır konusunu ele almaya çalıştık, Tıkanan Lavabo Banyo Giderleri Nasıl Açılır neler yapılır neler uygulanır  anlatmaya çalıştık,umarım yardımcı olabilmişizdir. Başka bir  konuda görüşmek üzere…

Bizleri takip etmek için Buraya Tıklayarak Facebook fan sayfamızı beğenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sponsorlu Bağlantılar

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın