Mobil

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Hayatımızın bir parçası haline gelen internet için, sizlerle güncel kampanyalar hakkında bilgiler vererek yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bugünde Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları ve katılım koşullarını sizler ile paylaşacağız. Konumuzun sonunda aklınıza takılan yada yardımcı olmamızı istediğiniz kampanyalar için bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell faturalı ve faturasız hatlar için bir çok ücretsiz internet kampanyası düzenlemiş bulunmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde de diğer operatörlere nazaran daha fazla kullanıcıya erişmiş durumdadır. Şimdi sizlere yardımı olabileceğini düşündüğümüz turkcell bedava internet  kampanyalarını sırası ile açıklamaya çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Bu kampanyanın faturalı hatlar için geçerli olduğunu baştan belirtelim. Hat almayı düşünüyorsanız bu yönde tercihiniz, kesinlikle turkcell olsun. Turkcell yeni hat sahipleri ve numarasını turkcell’e taşıyanlar için bedava 8 gb internet kampanyası başlatmış bulunmaktadır. Kazandığınız hediye interneti 4 ay boyunca ayda 2 gb olarak kullanabileceksiniz. Bu kampanyada kişi sınırı yoktur, yeni turkcelli olan her numara bir kere bu kampanyadan faydalanabilir. Bu kampanyaya dahil olup süresi biten kullanıcılar diğer kampanyalardan yararlanabilirler.

4.5G Salla Kazan Kampanyası

turkcell salla kazan kampanyası detayları

Bu kampanya 1 eylül 2017 tarihine kadar devam edecektir.

Kampanyadan sim kartı 4,5G uyumlu bireysel ve kurumsal hat sahipleri yararlanabilmektedir. Fakat bazı cihazların 4,5G yi desteklemediğini unutmayınız. Cihazınızın 4,5G yi destekleyip desteklemediğini BURAYA tıklayarak öğrenebilirsiniz. Yada 4.5g yazıp 2200’a mesaj atarakta öğrenebilirsiniz.

Kullanıcılar haftada 1 kere olmak kaydı ile bu kampanyadan yararlanabilirler. Her cuma saat 09,00 da hediye alma hakkı yenilenmektedir.

Genç Full 10 GB Kampanyası

Bu kampanya hazır kartlı olan kullanıcılar için geçerlidir. Fakat yaş kısıtlaması bulunmaktadır. 25 yaş ve altı hazır kart kullanan arkadaşlar bu kampanyadan yararlanabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

1000 dakika, 5 GB’ı gece toplam 10 GB internet, 1000 SMS ve interneti içinde BiP, fizy, Dergilik uygulamaları 45 Tl oarak fiyatlandırılarak, bu fiyata kdv dahil edilmemektedir. Bu arada tek seferde 30 tl ve üzeri yüklemeye ise 1gb bedava internet verilmektedir.

Bu kampanyaya katılmak için GNC FULL 10GB yazıp,  2222’ye mesaj atmanız yeterlidir. Göndereceğiniz sms için herhangi bir ücret uygulanmaz.

Kullanmadığınız kampanya faydaları diğer aya devretmeyeceği için, bulunduğunuz ayda sizlere verilen hakları kullanmaya bakın.

Turkcell Ramazan Sahur Bedava internet paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Bu kampanyamızı açıklamalı olarak, tüm operatörlerin ramazan ayında bedava internet kullanabilmesi için açmışran yada gözden kaçıran arkadaşlar için yeniden açıklama yapalım.

Sahur 2 GB: Bu kampanyadan ramazan ayı boyunca faydalanabilirsiniz. Bunun için bip üzerinden 5 farklı kişiye mesaj atmanız gerekmektedir. Kazanacağınız 2 GB interneti 02:00-06:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.
Ramazan Haftasonu 1 GB: Bu kampanyadan yararlanabilmek için bip üzerinden 10 farklı kişiye mesaj atmanız gerekmektedir. Kazandığınız 1gb interneti ramazan ayı boyunca sadece hafta sonları olmak üzere kullanabilirsiniz.
Ramazan Haftalık 1 GB: 15 farklı kişiye bip üzerinden mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 7 günlük süre için geçerli 1 gb bedava internet,
Ramazan Haftalık 2 GB: BiP üzerinden 20 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 7 günlük süre zarfında geçerli 2 GB internet,
Ramazan Aylık 2 GB: BiP üzerinden 25 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 2 GB internet,
Ramazan Aylık 10 GB/Aylık 3 GB: Bu kampanyada 10gb bedava internet 200,000 kişi ile sınırlıdır. Eğer 200 bin kişi doldu ise otomatik olarak 3gb internetten faydalanacaksınız. Bundan yararlanabilmek içinde bip üzerinden 50 farklı kişiye mesaj atmanız gerekmektedir.

Ramazan ayının son bulmasından dolayı bu paket sona ermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın