Mobil

Turkcell Bedava internet paketleri

bedava internet paketleri

Turkcell diğer operatörlere göre, sunmuş olduğu hizmetlere nazaran, diğer operatörlerden her zaman bir adım önde olmayı başarmış durumdadır. Özellikle Bedava internet paketleri ile bir çok kitleyi kendine bağlayarak, bu yolda emin adımlar ile ilerlemektedir. Faturalı ve faturasız hat sahipleri için, imkan verdiği Turkcell Bedava internet paketleri neredeyse her ay güncellemektedir. Bu konumuzdada sizlere aktif olan internet paketleri hakkında gerekli açıklamaları yapacağız.

Turkcell Bedava internet paketleri

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte, bir çok kullanıcının yüzünü güldüren kampanyalar ile turkcell bu yolda kullanıcı dostu olduğunu bir kez daha belirtmiş oldu. Ramazan ayı için bedava internet paketi nasıl yapılır konumuzu daha önceden sizlere anlatmıştık. İsteyen arkadaşlar ramazan bedava internet için konumuzu inceleyebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgilendirme: Ramazan ayının son bulmasından dolayı bu kampanya sona ermiştir.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell in en çok sevilen kampanyaları başında yer almaktadır. Yalnız haftada sadece 1 kere yapılabilmesi bizleri biraz üzse de, ilerleyen günlerde bu kampanya için iyileştirme yapılabileceği düşüncesi içerisindeyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu kampanya 1 Eylül 2017 tarihine geçerlidir. Ama bu kampanya bitiminde eminiz ki daha güzel kampayalar ile turkcell yoluna devam edecektir. Turkcell den kazanılan tüm hediyeleri, sadece kazanan kullanıcılar kullanabilir. Yani farklı kişilere kazandıkları hediye internetleri  devredemezler. Salla kazan hediye alma hakkı her cuma sabah saat 09,00 da yenilenmektedir.

Bedava İnternet Kampanyaları

Hat ve telefonu 4,5g uyumlu müşteriler, bir defaya geçerli olmak üzere,4,5G yazıp 2222 ye gönderdikleri zaman 10 gb bedava internet hakkı kazanırlar. Kazanmış oldukları bu internet hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir.

Turkcell toplantıdayım uygulamasını yükleyerekte haftalık 1gb bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı kullanma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Fakat kullanmak istiyorsanız haftalık 3TL ödeyerek bu uygulamanın özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Haydi gel kampanyası

Turkcell in haydi gel kampanyası sayesinde, numarasını turkcelle taşıyan yada yeni bir hat halan kişiler için, 12 ay boyunca, paketlerine ek olarak 1 gb bedava internet kazanacaklardır.

Lazım Olur Kampanyası

Eski bir kod olan ve hala çalışmakta olan bu kampanyadan yararlanabilmeniz için bu konuyu güncelleme gereği duyduk. LAZIM OLUR yazıp 2222 ye sms attığınız zaman bilgilendirme mesajının hemen ardından, kazandığınız internet hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Bizler uzmanalan ekibi olarak, turkcell kampanyalarından sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bu arada aklınıza takılan soru ve sorunlarınız için bizlere ulaşmayı unutmayınız. Kampanyası sona ermiş olan paketler için paketler güncellendikçe sizleri haberdar edeceğiz.

Turkcell bedava internet 2018

2017 yılında sizler için elimizden geldiğince bedava internet nasıl yapılır nelere dikkat etmek gerekir anlatmaya çalıştık. 2018 yılı içinde aynı şekilde turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Bir çok kişiye yardımcı olacak konularımız için bizi takip etmeyi unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın