Genel

Turkcell ucretsiz internet

Turkcell ucretsiz internet
Turkcell ucretsiz internet

Turkcell çıkarmış olduğu kampanya ve uygulamaları sayesinde, mobil dünyasının en çok abonesine sahip operatörlerin başında yer almaktadır. Bildiğiniz gibi artık yaşlısından gencine kadar bir çok kişide cep telefonu ve tabletler yer almaktadır. Genellikle öğrenciler için düzenlediği turkcell ucretsiz internet sayesinde bir çok kişinin memnuniyetini kazanarak, gözdeliğine devam etmektedir.

Turkcell ucretsiz internet

Turkcell kampanyalarını düzenlerken, faturalı hat sahipleri için ayrı faturasız hat sahipleri için ayrı ucretsiz internet paketleri çıkartmaktadır. Faturalı hat sahiplerinin kullanmış oldukları pakete özel olarak verilen ücretsiz internet genellikle fatura kesim tarihinde otomatik olarak yenilenerek, müşterinin hattına tanımlanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok kişinin aklına takılan ve cevap aradığı sorulardan birisi; bu ay hediye edilen interneti kullanmadınız, mevcut olan internet hediyesi bir dahaki aya devredermi. Malesef böyle bir durum söz konusu değildir. Kullanılmayan internet miktarı diğer aya devredilmez. Her ay fatura kesim tarihinde ister kullanın ister kullanmayın, mevcut internetiniz sıfırlanarak yeniden başlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell 8 Gb bedava internet

Turkcell bu kampanyasını bir nebze kendine yeni müşteriler çekmek için yapmış olsa da, başarılı bir çalışma olduğunu söylemek gerek. Kampanyadan yararlanabilmek için farklı bir operatörden turkcelle geçmelisiniz yada yeni hat sahibi olmanız gerekmektedir. Resmi web sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi her hangi bir turkcell bayisinden de bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell in müşteri memnuniyetini dahada fazla artırmak için bu hizmeti ayağınıza kadar getirdiğini biliyormuyudunuz. İnternet sitesi üzerinden yapacağınız başvuru sonrasında turkcell müşteri hizmetleri adresinize kadar gelerek resmi işlemleri gerçekleştirmektedirler. Bu kampanyanın süresi 31 mayısta son bulacağını hatırlatarak, düşünen ve ilgisini çeken arkadaşlar var ise biraz acele etmeleri gerekmektedirler. Kampanya için her hangi bir sınır bulunmamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell hazır kart bedava internet kampanyası

Daha önceden sizlere turkcell salla kazan kampanyasının tanıtımını yaparak nasıl uygulıyacağınız hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu arada GNÇ Full 10 GB Kampanyası hakkında yorumlar almaktayız. Malesef bu kampanya 30 eylülde son bulmuştur. Bizler uzmanalan ekibi olarak çıkan ve çıkacak olan bedava internet  için sizleri haberdar ederek, yardımcı olmaya çalışacağız. Sizlerde bu kampanyalardan haberdar olmak için facebook fan sayfamızı ve sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın