Mobil

Vodafone Bedava internet Paketleri 2017

Vodafone Bedava internet

Vodafone Türkiyenin en büyük operatörlerinden biri olmakla birlikte, kullanıcı odaklı kampanyaları ile de müşterilerinin her zaman yüzünü güldürmektedir. Vodafone Bedava internet Paketleri 2017 yılındada diğer yıllarda olduğu gibi tam hızıyla devam etmektedir. İnternet kullanıcı bir çok Vodafone kullanıcısı bu kampanyalardan faydalanmaktadır. Sizlerde bu kampanyalardan ve katılım koşullarından haberdar olmak istiyorsanız, sitemizi sık sık takip ederek facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

Vodafone Bedava internet Paketleri 2017

Faturalı ve faturasız hatlar için sunulan Vodafone Bedava internet Paketlerini sizler için tanıtmaya çalışacağız. Umarım bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz. Turkcell ve Turktelekomoperatörleri genelde faturalı hat sahiplerine hitap ederken, Vodafone hem faturalı hatlılara hemde faturasız hat sahipleri için bedava internet kampanyaları düzenlemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone 1GB Bedava internet Paketi

Faturalı hatlar için geçerli olan bu hediye internet için, faturanızı mail yada sms olarak almanız yeterli olacaktır. Doğayı koruma projesi için gerçekleştirmiş olduğu bu güzel kampanyadan dolayıda vodafoneye teşekkür ediyoruz. Bu kampanyaya katılan tüm kullanıcılar 15 gün geçerli olmak üzere 1 gb bedava internet kazanıyorlar. Şimdi gelelim bu kampanyaya nasıl katılacağınıza. Öncelikle faturanızı sms olarakmı almak istiyorsunuz yoksa e-posta yolu ilemi almak istiyorsunuz buna karar verdikten sonra;

E-posta yolu ile almak için,  EFATURA yazıp, boşluk bırakıp mail adresinizi yazıp 7000’e göndermeniz yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sms yolu ile almak için ise; SMSFATURA yazıp yine aynı şekilde 7000’e gönderdiğiniz zaman işleminiz tamamlanmış ve Vodafone Bedava internet için hak kazanmış olacaksınız.

Vodafone Bedava 2GB internet

Bu paketten sadece 1 ay yararlanabileceğinizi başta belirtmek istiyorum. Yani ücretsiz olarak 1 ay yararlanabileceksiniz. Diğer ay 35 tl karşılığında dilerseniz kullanmaya devam edebilirsiniz. Tarifenin adı Süper Abone tarifesi olarak geçmektedir. Bu paketten yararlanabilmeniz için “SUPER 2GB” yazıp 7000 e göndermeniz yeterlidir. Diğer ay devam etmemek ve hattınıza 35 TL yansımaması için ay sonu paketinizi iptal ettirmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sizlere bu konumuzda Vodafone Bedava internet hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarım yardımcı olabilmişizdir. Diğer bedava internet kampanyalarından haberdar olmak adına sitemizin bildirim uygulamasını kabul ederek, yayınlanan konularımızdan anında haberdar olabilirsiniz. Bazı ücretsiz internet paketlerinde kişi sınırlaması olduğu için, önce davranan kazanır.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Yazar Hakkında

ismail

Yorum bırakın